Yandex.Çeviri

Yandex.Çeviri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,504
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yandex

Yandex.Çeviri ücretsiz bir mobil çeviri uygulamasıdır.

Yandex.Çeviri eğer Türkçe'den farklı dillere, farklı dillerden Türkçe'ye veya başka dilleri kendi aralarında çevirmek isterseniz yararlanabileceğiniz bir mobil çeviri uygulaması. Ücretsiz olarak çeviriler yapma fırsatı veren uygulama dünyanın farklı noktalarındaki milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Birbirinden farklı dillerde çeviriler yapabilmeye olanak tanıyan Yandex.Çeviri ülkemizde de titizlikle kullanılmaktadır. Android işletim sistemli cihazlarda başarıyla çalışan Yandex.Çeviri APK adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yandex.Çeviri APK Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Güvenilir,
  • Android, iOS ve Web sürüm,
  • Onlarca farklı dile çeviri,

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz resmi bir Yandex uygulaması olan Yandex.Çeviri çeviri ve tercüme konusunda kullanıcılara pratik ve benzerleriyle karşılaştırıldığında daha güvenilir bir çözüm sunuyor. Yandex.Çeviri temel olarak dilediğiniz bir kelimenin başka bir dildeki anlamını öğrenmenize veya bir cümlenin tamamını tercüme etmenize imkan tanıyor. 40'ın üzerinde dili destekleyen uygulamayı kullanarak çeviri geçmişinizi kaydedebilir, çevirilerinizi favoriler altında saklayabilirsiniz. Sesli telaffuzlara da yer veren uygulama gerçek zamanlı olarak çeviri yapabiliyor.

Yandex.Çeviri APK İndir

Uygulamayı Android, iOS ve Web platformunda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama Rus yapımı bir arama motorundan güç alıp çeviriler yapmaya yardımcı olmaktadır. Dileyen kullanıcılar uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlayabilirler.

Yandex.Çeviri birçok durumda işimize yarasa da çalışmak için internete ihtiyaç duyması nedeniyle yurt dışı seyahatlerinizde biraz problem yaratabilir. Uygulamanın desteklediği diller şunlar:

Azerice, Arnavutça, İngilizce, Arapça, Ermenice, Belarusça, Bulgarca, Boşnakça, Macarca, Vietnamca, Hollandaca, Yunanca, Gürcüce, Danca, İbranice, Endonezce, İzlandaca, İspanyolca, İtalyanca, Katalanca, Çince, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malayca, Maltaca, Almance, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Fince, Fransızca, Hırvatça, Çekçe, İsveççe, Estonca