Adobe Photoshop Elements 13 (windows)

Adobe Photoshop Elements

13
Adobe Photoshop Elements
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.48 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Photoshop Elements, Photoshop uygulamasının daha hafif sürümü olarak kullanılan bir görsel düzenlemee ve işleme programıdır.

Adobe Photoshop Elements, dünyanın en popüler görsel işleme programı olan Photoshop'un sadeleştirilmiş sürümü olara sunulan başarılı bir görsel programıdır.

Adobe Photoshop Elements ile fotoğraflarınızı kolayca aktarabilir, işleyebilir ve tarih gibi önemli kıstaslara göre sınıflandırabilirsiniz. Görsellere atayacağınız etiket ifadeleri ile onların neyle ilişkili olduklarını belirleyebilir ve böylece düzenli bir saklama hizmeti edinmiş olursunuz.

Fotoğraflardaki kişileri otomatik olarak tanıyabilen ve Facebook ile ilişkili olarak çalışabilen program ile kimin fotoğrafına erişmek istiyorsanız bunu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kendi yazılımı ile sahip olduğunuz fotoğraflar üzerindeki yüzleri algılayabilen ve tanımlayabilen Adobe Photoshop Elements ile zamandan önemli bir kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Elements üzerinde gelen özelliklerden olan analiz ve işleme yapılarını kullanarak kayda değer oranda hız kazanabilirsiniz. Aynı amaçla ya da aynı pozisyonda çekilen onlarca fotoğraf arasında en iyi performansın hangisinde olduğunu görmek için Adobe Photoshop Elements üzerindeki analiz komutunu çalıştırmanız yeterli. Program görselleri inceleyecek ve en iyisini size sunacaktır. Diğer yandan hızlı bir şekilde fotoğraflar üzerinde çeşitli işlemler gerçekleştirmek de mümkün.

Fotoğraflar üzerinde kolay bir şekilde profesyonel etkiler ortaya koymak için kullanabileceğiniz Adobe Photoshop Elements ile birkaç tıklama ile istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Adobe Photoshop Elements'in 13. sürümü ile gelen yenilikler:

  • Facebook kapak fotoğraflarınızı düzenleyebilme ve Facebook'a yükleyebilme özelliği eklendi
  • Fotoğraf kırpma işlemi daha kolay ve pratik hale getirildi
  • Fotoğrafları siyah-beyaz yapma ve siyah beyaz fotoğraflar içerisindeki belli öğelerin orjinal rengini koruma özelliği eklendi
  • Elements Live özelliği eklendi. Artık bu bölümü kullanarak Adobe tarafından yaratılan makalelere ve kullanıcılar tarafından oluşturulan kılavuzlara ulaşabilirsiniz

YORUMLAR