FotoGo

FotoGo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,060
  • DOSYA BOYUTU 28.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 321Soft

FotoGo, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinden fotoğraflarınızı düzenlemenize imkan sağlayan bir programdır.

Fotoğraf düzenlemek kolay değildir. Profesyonel şekilde fotoğraf düzenleyebilmek için birçok ayrıntı bilmeniz gerekli. Fakat FotoGo programı sayesinde ayrıntılarda boğulmadan siz de fotoğraf düzenleyebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde olmasa da FotoGo programı fotoğraflarınızı güzelleştirebilir. Bu program sayesinde fotoğraflarınızı gören arkadaşlarınız nasıl bu kadar güzel çektiğinizi soracak!

FotoGo, ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bir fotoğraf düzenleme programıdır. Program sayesinde çektiğiniz fotoğraflara filtreler uygulayabilir, parlaklık ayarlarını değiştirebilir ve boyutlandırabilirsiniz. İstediğiniz şekilde fotoğraf boyutlandırmanıza imkan sağlayan FotoGo programı, çektiğiniz fotoğraftaki istenmeyen bölümleri de çıkarmanızı kolaylaştırıyor.

FotoGo programında bulunan birçok araç ile birlikte fotoğraflarınıza istediğiniz her düzenlemeyi yapabilirsiniz. Programın watermark özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflara adınızı yazabilir ve çalınmasını önleyebilirsiniz. Yine FotoGo programı sayesinde fotoğraflarınızın formatlarını da değiştirebilirsiniz. FotoGo programı başta .png, .jpg ve .gif olmak üzer birçok formatı destekliyor.

Windows işletim sistemi üzerinden kullanabileceğiniz FotoGo programı sayesinde fotoğraflarınızı 3 boyutlu hale dönüştürebilirsiniz. Ayrıca can sıkıcı bir hal alan kırmızı göz sorununu da yine FotoGo programı ile çözebilmeniz mümkün. Hemen şimdi FotoGo programını indirin ve düzenlediğiniz fotoğraflar ile birlikte arkadaşlarınızı şaşırtın!