Chrome IG Story 1.2 (windows)

Chrome IG Story

1.2
Chrome IG Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47,338

  • Üretici

    Alec Garcia

Chrome IG Story eklentisi ile Instagram Stories (Hikayeler) web tarayıcılara geliyor.

Chrome IG Story, Instagram Hikayeleri (Stories) web tarayıcımızdan görüntülememizi sağlayan ufak ve ücretsiz bir Google Chrome eklentisi. Tarayıcınıza eklentiyi yüklemenizin ardından dilediğiniz kullanıcının hikayelerini görüntüleyebilmenin yanı sıra Instagram hikayeleri indirme şansına da sahip oluyorsunuz.

Instagram mobil odaklı bir uygulama olduğundan web tarayıcımızdan kullandığımız Instagram ile mobil cihazlarımızdaki Instagram arasında temel olarak bir farklılık olmasa da Instagram Stories gibi sonradan eklenen, ekstra diyebileceğimiz bazı özellikler kullanılamıyor; en azından şu an için sadece mobilde Instagram hikayeleri görüntüleyebiliyoruz. Chrome IG Story bu soruna çözüm getiren bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

Google Chrome tarayıcınızı indirip yükledikten sonra tıpkı mobildeki gibi ana akışınızda arkadaşlarınızın paylaştığı hikayeler görünmeye başlıyor. Hikayelerine bakmak istediğiniz kullanıcının üzerine tıkladığınızda da galeri görünümüne geçiyor ve yön tuşlarıyla fotoğraflara göz atıyorsunuz. Dilerseniz beğendiğiniz hikayeyi sağ tıklayarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Instagram Hikayeler Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR