Facebook Upload Yourself

Facebook Upload Yourself

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,401
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Saqib Softwares

Facebook hesabınıza en hızlı yoldan resim ve fotoğraflarınızı yükleyebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Facebook Upload Yourself programı, bilgisayarınızı kullanarak direkt olarak fotoğraflarınızı Facebook hesabınızda yer alan albümlere yüklemenizi sağlayabilen ücretsiz programlardan bir tanesi. Sürekli olarak internet tarayıcısını kullanarak Facebook hesabına web arayüzünden resim yüklemek istemeyenlerin faydalanabileceği uygulama, aynı zamanda oldukça kolay bir kullanım sağlıyor.

Bu işlemin avantajlarından bir tanesi ise, fotoğraflarınızı birden fazla Facebook hesabınıza aynı anda gönderebilmeniz ve her defasında hesap girişleri ve çıkışları yapmak zorunda kalmamanız. Kurulumun ardından görev çubuğunda aktif hale gelen programı kullanmaya başlamak için elbette en az bir adet Facebook hesabını eklemeniz gerekiyor.

Fotoğrafların hesaba aktarılma süreci de programın arayüzü kadar basit. Bu noktada tek yapmanız gereken yüklenecek olan fotoğrafları seçmek ve daha sonra bu fotoğrafların açıklamalarında yer alacak olan verilerin girişini sağlamak. Dolayısıyla sadece fotoğrafları paylaşmak değil onları açıklamalı birer albüm şeklinde Facebook hesabına yüklemek de mümkün.

Direkt olarak resim dosyalarına sağ tıklamak ve sağ tık menüsünden hesabınıza göndermek de mümkün olduğu için sık sık resim paylaşıyorsanız kesinlikle elinizin altında olması gerekenlerden birisi diyebilirim. Açıklamalara linkler ve smileyler de ekleyebildiğiniz için hem özel hem de iş ihtiyaçlarınız için kullanabileceğinize inanıyorum.

Uygulamayı sosyal medya hesaplarınızla sık sık uğraşıyor ve hızlı görsel yüklemeye ihtiyaç duyuyorsanız kesinlikle denemelisiniz.