dhIMG Tumblr

dhIMG Tumblr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • DOSYA BOYUTU 0.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dalehay

dhIMG Tumblr, Tumblr hesabı üzerinde temizlik yapmak ya da hesabını kapamak isteyen kullanıcıların hesaplarınki tüm resimleri kolayca yedeklemesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir program.

dhIMG Tumblr, sosyal medyaya ara vererek hesaplarını dondurmak ya da kapatmak isteyen kullanıcılar ile birlikte bahar temizliği yapmak isteyenlerin kullanabileceği bir yazılım. Çok küçük ve basit bir program olan dhIMG Tumblr, hesabınızı kapamadan önce Tumblr üzerindeki tüm fotoğraflarınızı yedekleyerek kenarda tutabilmenizi sağlıyor. Böylece paylaşmış olduğunuz tüm fotoğrafları düzenli bir şekilde elinizde tutabiliyorsunuz.

Facebook dışındaki sosyal medya ağlarının yedekleme seçeneği olmaması nedeniyle kullanışlı bir hal alan program, indirip hemen çalıştırabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Çok küçük boyutlu olan programı indirerek, Tumblr hesabınızdaki fotoğrafları bilgisayarınıza indirmeniz mümkün.

Hatıra olarak ya da ileride tekrar kullanmak amaçlı fotoğraf indirme işlemleri yapmanızı sağlayan programı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip, Tumblr hesaplarınızdaki tüm fotoğraflarını yedekleyebilirsiniz. İlla hesabınızı kapamanız ya da temizlik yapmanıza gerek olduğunu da düşünmüyorum. Paylaştığınız fotoğrafların bir yedeklerinin olması sizin için yararlı olabilir. Bu nedenle dhIMG Tumblr programını kullanabilirsiniz.