MiniTwitter

MiniTwitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 194
  • DOSYA BOYUTU 0.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici shibayan

MiniTwitter programını kullanarak Twitter hesabınızı bilgisayarınızdan bir program kullanarak yönetebiliyorsunuz.

MiniTwitter programı, Twitter'ı web arayüzünden ya da mobil cihazlarından değil de bilgisayarına kurabileceği bir programdan kullanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir program olarak yayınlanmış durumda. Çok kolay bir kullanımı olan ve işinize yarayabilecek tüm özellikleri barındıran uygulamanın iyi bir alternatif olabileceğini söyleyebilirim.

Programa Twitter hesabınızla giriş yaptığınızda, standart Twitter akışında olduğu gibi takip ettiğiniz kişilerin attıklarını görebiliyor ve dilerseniz onlara cevap verebiliyor, retweet edebiliyor veya favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Böylece web arayüzünden Twitter kullanmaya gerek kalmadan herşeyi Twitter'a özel bir pencereden halletme imkanı da doğuyor.

Tabii ki bunun yanında özel mesajlarınızla ilgilenme, cevaplarınızı toplu olarak görme, tweet gönderme, klavye kısayolları, aramalar yapma ve kullanıcı profillerini görme gibi seçenekler de yine MiniTwitter'ın sunabildikleri arasında yer alıyor.

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da aksaklıkla karşılaşmadık ancak Twitter hesabınıza erişim yetkisi edinmesi sebebiyle kullanırken güvenliğine önem veren kullanıcıların biraz daha mesafeli durmalarını öneriyorum. Bilhassa kurumsal veya çok önemli hesapları yönetenler MiniTwitter yerine daha resmi uygulamalara göz atabilirler.