Facebook Top Fans Generator

Facebook Top Fans Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,125
  • DOSYA BOYUTU 0.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Saqib Softwares

Facebook profilinizi en çok hangi takipçinizin beğendiğini ve yorum yaptığını bu programla kolayca bulabilirsiniz.

Facebook Top Fans Generator programı, Facebook profilinizi inceledikten sonra hangi arkadaşlarınızın size dair en çok işlemde bulunduğunu gösterebilen ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Her ne kadar biraz eski moda bir arayüze sahip olsa da, kimlerin sizin paylaşımlarınız üzerinde en çok beğeniye ve yoruma sahip olduğunu kolayca görme imkanına sahip oluyorsunuz.

Program maalesef Facebook hesabınızdaki bazı bilgilere ihtiyaç duyduğu için hesabınıza erişmek isteyecektir ancak bu konuda çok sıkı olanların indirmemesi gerektiğini düşünüyorum. Zira sizinle ilgili en çok işlemi gerçekleştiren kullanıcıyı bulabilmek için zaman tünelinizdeki istatistikleri alması gerekiyor.

Bu işlem programı kurduktan sonra verilen izinler sırasında ortaya çıkan token adlı bir kodla sağlanıyor ve token girildikten sonra bilgilere erişim sağlayabiliyor. Ayrıca, sadece kendi kişisel profiliniz değil, sahip olduğunuz sayfalara dair istatistikler de yine program tarafından sağlanabiliyor ve sizin sayfanızla en çok etkileşimde bulunan takipçileri kolayca görebiliyorsunuz.

Kaç kişinin en çok etkileşime girenler listesinde bulunabileceğini seçebiliyor ve farklı çerçeveler, dizilimler ile programın genel görünümünü değiştirebiliyorsunuz. Ortaya çıkan en çok yorum yapan ve beğenenler resmini daha sonra Facebook profilinizde kolayca paylaşabiliyorsunuz. Özellikle yarışmalar ve benzeri konular için sık sık bu tip özelliklere ihtiyaç duyanların kullanabileceğine inanıyorum.