dhIMG Instagram

dhIMG Instagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 302
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dalehay

dhIMG Instagram, sadece 3 adımda Instagram hesabınızdaki tüm fotoğraf ve videoları indirmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

dhIMG Instagram, Instagram hesabınızda bulunan tüm fotoğraf ve videolar basit ve hızlı bir şekilde indirmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılım. Instagram hesabını kapatmayı düşünenler, dondurmayı düşünmenler ya da sadece fotoğraflarını yedeklemek isteyenler için ideal bir program olan dhIMG Instagram, tüm fotoğraf ve ve videolarını tek bir tıklama da indirmenizi sağlıyor.

Basit ve sade bir program olan dhIMG Instagram'ın arayüzü de aynı şekilde çok sade. Toplam 3 adımda indirme işlemini tamamlamanızı sağlayan programı indirdikten sonra ilk olarak Instagram kullanıcı adınızı, daha sınra indireceğiniz fotoğraf ve videolaroın bilgisayarınızda nereye kaydedileceğini ve son olarak da indirme tuşuna basarak indirme işlemlerini tamalayabiliyorsunuz.

Eğer Instagram'da bulunan fotoğraf ve videolarınızı yedekleyerek saklamak istiyorsanız, dhIMG Instagram programı size yardımcı olabilir. 100 KB'dan bile düşük olan program bir kaç adımda tüm fotoğraf ve videoları seçerek indirme işlemini yapıyor. İndirme işleminden önce Instagram kullanıcı adını girdiğiniz boşluğun altından, videoların da bulunup bulunmayacağı ile birlikte indirilcecek maksimum fotoğraf sayısını da ayarlayabiliyorusnuz.

Instagram kullanmaya ara verecek olan kullanıcıların fotoğraf indirme ve yedekleme yapmasını sağlayan dhIMG Instagram'ı ücretsiz olarak indirip göz atmanızı tavsiye ederim.