ThreadShots

ThreadShots

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ThreadShots

ThreadShots ile Facebook gönderisinin ekran görüntüsünü alıp güvenli şekilde başka platformlarda paylaşmanız mümkün.

ThreadShots, Facebook’ta arkadaşınız veya herkes tarafından paylaşılmış gönderilerin ekran görüntüsünü alıp herkese açık paylaşmak istediğinizde işinize yarayabileceğini düşündüğüm bir Google Chrome eklentisi. Tarayıcınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz eklenti, Facebook gönderilerindeki kişisel bilgileri sizin yerinize otomatik olarak bulanıklaştırıyor.

Facebook’ta zaman zaman beğendiğimiz gönderileri alıp başka platformlarda paylaşmak isteyebiliyoruz. Herkese açık olarak paylaşılmayan gönderilerde ekran görüntüsünü aldıktan sonra yaptığımız şey gönderideki kişinin bilgilerini bulanıklık efektiyle kapatıp öyle paylaşmak oluyor. ThreadShots eklentisi bunu otomatik olarak yapıyor. Gönderideki kişisel bilgileri (profil resmi, isim, yer gibi) sizin yerine kapatıyor ve anonim olarak güvenli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı oluyor.

Sadece Google Chrome tarayıcısı ile birlikte kullanılabilen ufak eklentiyle Facebook gönderilerinin ekran görüntüsünü almak son derece basit. Tek yapmanız gereken gönderinin sağ tarafına yerleşen simgeye tıklamak. Sonrasında dilediğiniz platformda paylaşma şansına sahipsiniz.