dhIMG Twitter

dhIMG Twitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,461
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dalehay

dhIMG Twitter, Twitter hesabınız ile paylaştığınız tüm fotoğrafları kolayca yedeklemenizi sağlayan ücretsiz ve basit bir program.

dhIMG Twitter, Twitter'a bir süre ara vermek isteyen ya da Twitter hesabında temizlik yapmak isteyenlerin kullanabileceği yararlı bir fotoğraf indirme programı. Twitter hesabınızı kapamak istiyorsunuz fakat içindeki fotoğları da almak istiyorsanız dhIMG Twitter kullanmanız gereken bir program.

Program son derece basit bir arayüz ile geliştirildiği için kullanması da oldukça kolay. Twitter hesabınızdaki tüm fotoğraflrı indirmek için ilk olarak Twitter kullanıcı adınızı giriyor ve sonrasında maksimum kaç adet fotoğraf indirmesi gerektiğini belirtiyorsunuz. bu seçeneği hesabınızda çok fazla resim varsa kullanmanız yararınıza olabilir. Daha sonra ''Find Images'' tuşuna basıp fotoğraflarınızı bularak ikinci adıma geçmeniz gerekiyor. İkinci adımda indirilecek fotoğrafların bilgisayarınızda nereye kaydedileceğini seçtikten sonra son adım olarak "RUN!" tuşuna bastıktan sonra tüm fotoğrafların indirildiğini göreceksiniz.

Tumblr ve Instagram için de benzer programlar sunan yazılımcı, basit ama oldukça yararlı olan bir iş çıkarmış diyebilirim. Çünkü sosyal ağlardan bir süre uzak kalmak ya da tamamen bırakmak isteyenler en azından fotoğraflarını bu yöntem ile indirip yedekleyebiliyor. Sadece hesabınızı donduruken ya da kapatırken değil, aynı zamanda hesabınız üzerinde temizlik yaparken de bu program ile fotoğraflarınızı yedekleyerek, Twitter hesabınız üzerinde dilediğiniz fotoğraflarınızı silebilirsiniz.

İhtiyaç duyulduğunda oldukça yararlı olabilecek program sayesinde tüm Twitter fotoğraflarınızı hem çok kolay hem de zahmetsizce indirmek mümkün. Bu nedenle bu tür bir programa ihtiyacınız varsa, dhIMG Twitter programını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.