Facebook Background Changer

Facebook Background Changer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,563
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dan Silver

Facebook Background Changer, Facebook arka planını değiştirebileceğiniz ücretsiz bir Google Chrome eklentisidir.

Facebook Background Changer, kullanıcıların Facebook arka planını istedikleri resimlerle değiştirebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir Google Chrome eklentisidir. Kullanımı oldukça kolay olan eklenti deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir.

Eklentiyi yükledikten sonra öncelikle Google Chrome'un sağ üst köşesinde beliren eklenti ikonuna tıklayarak "Options" (Ayarlar) bölümüne girmeniz gerekiyor. Sonrasında burada yer alan 36 adet duvar kağıdından beğendiğinizi seçerek, Facebook arka planı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda yine ayarlar menüsü altında yer alan şeffaflık ayarları yardımıyla arka plan resimlerinizi daha belirgin veya daha soluk hale getirmek de tamamen elinizde.

Oldukça iyi tepki sürelerine sahip olan eklenti, Google Chrome'u kullanırken herhangi bir şekilde donmalara veya takılmalara neden olmuyor. Ayrıca eklenti yardımıyla bilgisayarınız üzerinde yer alan veya internet üzerinde yer alan resimleri de Facebook arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların Facebook hesapları için mükemmel bir özelleştirme seçeneği sunan Facebook Background Changer sayesinde Facebook'u çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz.