Gramblr

Gramblr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 308,276
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gramblr

Gramblr uygulaması, bilgisayarınızdan direkt olarak Instagram hesabınıza resim yüklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Gramblr programı, bilgisayarınızı kullanarak resimlerinizi Instagram hesabınıza yüklemenize olanak tanıyan programlardan bir tanesi. Instagram normalde direkt olarak cep telefonu ya da tabletinizden resim yüklemeye izin verdiği için bilgisayardan yüklemek sorun olabiliyor ve telefonuyla uğraşmak istemeyen kullanıcılar direkt olarak Gramblr'ı tercih edebiliyorlar.

Programın arayüzü oldukça kolay olarak hazırlanmış ve herhangi bir şekilde web tarayıcınızı kullanmanıza gerek kalmıyor. Ancak resimlerinizi yüklemeden önce kare boyutlu ve jpg yahut jpeg formatında olduklarından emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde program resimlerinizi Instagram'a yüklemeyecektir.

Elbette yükleme yapabilmek için program içerisinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Birden fazla resmi aynı anda yüklemeye izin vermemesi ise programın eksikleri arasında diyebilirim. Resim ve fotoğraflar Instagram hesabınıza yüklendikten sonra Gramblr'ın size sağlayacağı linkleri kullanarak arkadaşlarınızla da hemen paylaşabilirsiniz.

Direkt olarak link kopyalamakla uğraşmamak için Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma butonları da program içerisinde yer alıyor. En hızlı yoldan resimlerinizi dostlarınızla ve dünyayla paylaşmak için bilgisayarınıza bulunması gerektiğini düşündüğüm bu uygulamayı denemeyi unutmayın.