Free Instagram Download

Free Instagram Download

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,095
  • DOSYA BOYUTU 29.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDVideoSoft

Free Instagram Download, adından da anlayacağınız üzere Instagram'daki fotoğraf ve videoları indirmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılım.

Free Instagram Download, sıkı Instagram kullanıcılarının platform üzerinde beğendikleri tüm fotoğraf ve videoları indirebilmesini sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir bilgisayar programı.

Eğer mobil cihazlarınız dışında Instagram'a bilgisayardan da giriş yapıyorsanız beğendiklerinizi kolayca indirebileceğiniz bu programın oldukça işe yaradığını söyleyebilirim.

Arkadaşlarınızın ya da takip ettiğiniz popüler kişilerin paylaşmış olduğu tüm fotoğraf ve videoları indirme imkanı sunan uygulamanın kullanımı son derece basit. YouTube video indirme programları gibi çalışan programa indirmek istediğiniz fotoğraf ya da videonun indirme bağlantısını yani linkini vermeniz yeterli. Bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebileceğiniz fotoğraf ve videoları indirdikten sonra hemen açarak kontrol edebilirsiniz.

Kendi profilinizdeki fotoğraf ve videoları yedeklemek için de kullanabileceğiniz uygulamaya kısa süre içerisinde bir kişinin profilindeki tüm fotoğraf ve videoları toplu olarak indirme seçeneği de eklenecek.

Proxy ve VPN sunucuları üzerinden çalışan Free Instagram Download sayesinde kolayca, hızlı ve güvenli bir şekilde Instagram fotoğraf ve videolarını indirebiliyorsunuz.