Kigo Image Converter 2.1.1.0 (windows)

Kigo Image Converter

Kigo Image Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    768

  • Üretici

    Kigosoft Inc

Kigo Image Converter, toplu olarak resimlerinizin dosya uzantısını değiştirebileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz ve filigran ekleyebileceğiniz bir uygulamadır.

Kigo Image Converter, JPG, BMP, PNG ve TIF gibi birçok bilinen resim dosyası formatını bir diğerine çevirmek için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Programın kullanımı çok basittir. Bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı programı rahatlıkla kullanabilir.

Uygulamanın arayüzü oldukça sade ve temiz bir şekilde hazırlanmıştır. Resim dosyalarını program içerisine sürükle bırak yöntemi ile kolayca taşıyabilisiniz. Toplu işlemede izin verilen program aracılığıyla tüm resimleriniz üzerinde tek seferde işlem yapabilirsiniz.

Kigo Image Converter'ın resim boyutlarını değiştirmek ve filigran eklemek gibi iki güzel özelliği daha bulunmaktadır. Tüm resimlerinizi tek seferde dönüştürken, resimlerin boyutlarını değiştirebilir ve resimler üzerine filigranlar yardımıyla kendi imzanızı atabilirsiniz.

Basit görünümlü bu başarılı resim işleme aracı sistem kaynaklarınızı oldukça az kullanmaktadır ve işlem yapma süresi oldukça kısa sürmektedir. Kolay yoldan resimlerini yeniden boyutlandırmak ve resim dosyası uzantılarını değiştirmek isteyenler için inanılmaz derecede kullanışlı bir program olan Kigo Image Converter'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR