My Little Farmies (windows)

My Little Farmies

My Little Farmies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Little Farmies, çiftlik kurup geliştirdiğiniz tarayıcı tabanlı bir tycoon oyunudur.

Doksanlı yıllarda dallanıp budaklanan, "Sims tarzı" diye anabileceğimiz eski Tycoon serilerini mutlaka hatırlarsınız. Evde, okulda, sporda, işte hemen hemen aklınıza gelebilecek tüm yaşam simülasyonları arasında tycoon türü o zamanlar büyük popülerlik yakalamıştı. Şimdi artık yerini "strateji" kelimesine bıraksa da aslında farkında olmadan etrafta çok fazla tycoon türü oyun görüyoruz. Bugün de karşımıza çıkan My Little Farmies, tycoon türünden hallice diyebileceğimiz bir tarayıcı oyunu.

My Little Farmies, hemen hemen Facebook'ta Farmville çılgınlığı zamanını hedefliyor. İsminden de anlayabileceğiniz gibi oyunda çiftlik kurararak hayvanlarınızı ve kaynaklarınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz. Farmville'den farklı olarak bu oyunda tycoon türünden esintiler yer almakta. Örneğin oyun boyunca ilgilenmeniz gereken tek şey kaynakları takip etmek veya inekleri aç bırakmamak değil, hemen hemen kontrol ettiğiniz tüm birimlerin ihtiyaç ve özellik barı oluyor. Bununla birlikte çiftlik geliştikçe karşınıza onlarca farklı seçenekler çıkarak araziye kadar genişleme imkanı elde ediyorsunuz.

Mobil oyun tarafında bunun örneklerini sıklıkla görsek de My Little Farmies, tarayıcı tabanlı bir oyun olduğu için bu tarz oyunlardan hoşlanan oyunculara daha fazla imkan sunuyor. Tabii yine de çok fazla bir değişiklik beklememek gerekli, sonuçta çiftlik kurup geliştiriyorsunuz. İlk başta oyunun kullandığı grafik tarzı büyük ihtimalle ilginizi çekecek, geniş bir renk paletiyle birlikte retro tarzı diyebileceğimiz grafikler kullanılmış.

My Little Farmies tamamen ücretsiz olarak tarayıcı üzerinden oynanabiliyor. Eğer Facebook Farm Ville davetlerinden bunaldıysanız veya mobildeki orta çağ oyunları artık size cinnet geçirtiyorsa My Little Farmies'e bir şans verebilirsiniz.

ARTILAR

Türkçe dil desteği

Canlı grafikler

EKSİLER

Hasat zamanını geçtik

Arayüz sistemi karışık