Shark Auto Clicker 2.0.0.0 (windows)

Shark Auto Clicker

Shark Auto Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    703

  • Üretici

    Shark Software

Shark Auto Clicker sayesinde otomatik olarak bilgisayarınızın faresinin tıklamalar yapmasını sağlayabilirsiniz.

Shark Auto Clicker programı, bilgisayarınızın faresinin otomatik olarak belirlediğiniz kriterlere göre tıklamalar yapmasını istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Hem arayüzü basit bir yapıda hazırlanan hem de yapmayı vadettiği işi kolaylıkla gerçekleştirebilen program, böylece bazı yapmayı sevmediğiniz işlemleri otomatik hale getirmenizi sağlayabiliyor.

Programla yapabilecekleriniz arasında ekran koordinatlarına göre tıklanacak yerleri belirleme, kaç defa tıklanacağını seçme, tıklama aralıklarını ayarlama ve hangi programın tıklanacağını belirleme gibi oldukça önemli ve yeterli özellikler yer alıyor. Program sadece sol tıklamaları değil sağ buton tıklamalarını ya da varsa faredeki diğer butonların tıklamalarını da ayarlayabiliyor.

Tabii ki programı kullanırken tıklamaların eksiksiz olarak gerçekleştirildiğini takip edebilmek için rapor tutma ve sunma özellikleri de mevcut. Böylece bilgisayarı tek başına bıraktığınızda istediğiniz tıklama işlemlerinin yapılıp yapılmadığını hemen görebilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde herhangi bir soruna sebep olmayan ve performans konusunda da oldukça başarılı olan program, sık sık aynı ve benzer işlemleri yapanların kesinlikle hoşuna gidecektir. Pek çok işlem için vakit kazanmanızı sağlayacak olan Shark Auto Clicker'a göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR