7+ Taskbar Tweaker

7+ Taskbar Tweaker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 794
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RaMMicHaeL

7+ Taskbar Tweaker görev çubuğunda değişiklikler yapmanıza imkan tanıyan bir programdır

7+ Taskbar Tweaker kullanıcılara Windows görev çubuğu üzerinde çok sayıda değişiklik yapabilme imkanı veren ve tamamen Türkçe arayüze sahip olan kullanışlı bir program.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir görev çubuğu kişiselleştirme programı olan 7+ Taskbar Tweaker, içinde yüzlerce farklı seçenek barındırıyor. 7+ Taskbar Tweaker ile farenizin sağ, orta ve sol tuşlarıyla görev çubuğunuza tıkladığınızda ne olacağını belirleyebiliyorsunuz. Görev çubuğu simgelerine sağ tıkladığınızda klasik Windows dosya gezgini menülerinin açılmasını sağlayabilir, görev çubuğu üzerine çift tıkladığınızda görev yöneticisinin açılmasını, masaüstünün gösterilmesini veya bilgisayar sesinin kapatılıp açılmasını sağlayabilirsiniz.

7+ Taskbar Tweaker görev çubuğu simgeleri tek veya çift tıklamayla açılacak şekilde ayarlamanızı sağlıyor. Farenizin tekerliğini sesi yükseltip kısmak veya açık pencereler arasında geçiş yapmak için kullanabiliyor, başlat düğmesini gizleyebiliyorsunuz.

Programın gelişmiş ayarlarını kullanarak görev çubuğu simgeleri büyütme ve görev çubuğu simgeleri küçültme gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Çalışırken bilgisayarınızı yormayan 7+ Taskbar Tweaker bilgisayarınızın açılışıyla birlikte çalışacak şekilde ayarlanabiliyor. Programın özellikleri bu videoda özetlenmekte:

ARTILAR

Küçük dosya boyutu

Tamamen ücretsiz

Türkçe desteği

Pratik kullanım

Birçok farklı görev çubuğu kişiselleştirme seçeneği

Düşük sistem yükü

EKSİLER