TaskLayout

TaskLayout

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 3.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Systemgoods

TaskLayout programını kullanarak açtığınız programların yerleşimini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Hemen hemen her kullanıcı bilgisayarla çalışma verimlerini artırmak amacıyla çeşitli düzenlemeler yapıyor. Bu düzenlemelerin başında pencere yerleşimi geliyor.

Özellikle aynı ekran üzerinde birden fazla pencere açıp çalışan kullanıcılara hitap eden TaskLayout isimli bu programı kullanarak masaüstünde açık olan pencerelerin dağılımını dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve bu ayarı varsayılan kullanıcı profili olarak ayarlayabilirsiniz.

Programın kullanımı son derece basit. Belli uygulamalara ve programlara masaüstü üzerinde yerler atıyoruz. Bu atama işleminden sonra ne zaman o programı açsak daha önceden belirlediğimiz bölgede açılıyor. Farklı profiller oluşturma şansına da sahibiz. Hangi profili seçersek programlar o profili nayarlarına geçiriliyor. Bu sayede kullanıcılara herhangi bir şekilde ayarlama yapma zahmeti bırakılmıyor.

Uygulama arkada kullanıcılara herhangi bir rahatsızlık vermeden çalışıyor. Sistem tepsisi üzerinden programın fonksiyonlarını kontrol edebiliyor ve gerekmediği durumlarda kapatabiliyoruz. Bu bakımdan programın bir hayli kullanıcı dostu olduğunu söylemeliyim.

Genel olarak son derece kolay bir kullanım deneyimi sunan ve verimliliği üst seviyeye çıkartan TaskLayout'u aynı pencere üzerinde birden fazla program açan her kullanıcıya öneriyorum.