CLCL

CLCL

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • DOSYA BOYUTU 0.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ohno Tomoaki

CLCL programını kullanarak çoklu pano kopyalama ve yapıştırma işlemlerini bilgisayarınızdan gerçekleştirebiliyorsunuz.

CLCL programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarında yeni bir pano yani kopyala yapıştır uygulaması arayanların tercih edebilecekleri ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor. Pek çok diğer pano uygulamasının aksine çok sade bir yapı ile sınırlı işlevlere sahip olarak gelen program, temelde en hızlı şekilde çoklu veri kopyalama ve yapıştırma imkanı sunabilmek üzere kurgulanmış.

Tüm pano formatlarını destekleyen program, aynı zamanda farklı pano öğelerini kendi menüsünde alt alta ve kolayca erişilebilir bir halde tutuyor ve buradan seçimler yaparak yapıştırmak için tek yapmanız gereken Alt-C kombinasyonunu kullanarak CLCL menüsünü açmak. Diğer benzer programların aksine bilgisayarınızın sağ tık menüsünü işgal etmeyen program, kendi özel menüsü sayesinde kopyalama ve yapıştırma işlerini zahmetsiz ve hızlı bir hale getirebiliyor.

Panodaki yazıları ve resimleri önizleme olarak görmek mümkün ve bu özellik sayesinde yapıştıracağınız şeyin ne olduğunu da önceden kestirebiliyorsunuz. Hızlı ve sistem kaynağı tüketmeyen yapısıyla CLCL'nin yeni bir pano uygulaması arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacağına inanıyorum.