Start Menu 10

Start Menu 10

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,257
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OrdinarySoft

Start Menu 10 ücretsiz bir başlat menüsü yapılandırma programıdır

Start Menu 10 kullanıcılara Windows 8'e başlat menüsü ekleme ve Windows 10'un klasik başlat menüsünü tercihlerine göre yapılandırabilme imkanı veren bir başlat menüsü programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir program olan Start Menu 10 sayesinde Windows 8'in en büyük problemi olan başlat menüsü eksikliğini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Klasik başlat menüsünü Windows 8'e taşıyan programın Türkçe desteğine sahip olması da güzel bir yönü. Programlar menüsü, arama özelliği, çalıştır komutu, denetim masası ikonu, sık kullanılan dosyalara ve klasörlere kolay erişim imkanı Start Menu 10 ile birlikte gelen güzel özellikler.

Start Menu 10, Windows 10 ve diğer işletim sistemlerinde başlat menüsünü de güzelleştirebiliyor ve kullanışlı özellikler ekliyor. Normalde başlat menüsünde dosya ikonuyla listelenen programları Start Menu 10 uygulama ikonlarıyla daha güzel görünür ve daha kolay erişilebilir hale getirebiliyor:

Start Menu 10 ile başlat menüsündeki programları gruplandırabiliyorsunuz. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik uygulama ve programları daha kolay bulabiliyorsunuz:

Start Menu 10 sık kullandığınız uygulama ve programlar için bir akıllı liste oluşturuyor. Yakın zaman içinde çalıştırdığınız uygulama ve programlar burada listeleniyor:

Start Menu 10'ün güzel bir özelliği bilgisayar kapatma seçenekleri için zamanlama imkanı vermesi. Bu sayede başlat menüsü üzerinden bilgisayarınızı belirleyeceğiniz zamanda kapanacak şekilde programlayabiliyorsunuz:

Start Menu 10 ayarlarından başlat menünüz için tema belirleyebiliyor, başlat tuşunun görünümünü değiştirebiliyor, menü büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz.

ARTILAR

Bilgisayar ayarlarına kolay erişim

Gruplandırma yapabilme

Bilgisayar kapatmayı zamanlama özelliği

Arama seçeneği

EKSİLER

Az tema desteği