Start10

Start10

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 16,686
  • DOSYA BOYUTU 33.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stardock Corporation

Start10, Windows 10 üzerinde kullanabileceğiniz bir başlat menüsü değiştirme programıdır

Start10 eğer Windows 10 işletim sistemini kullanıyorsanız ve işletim sistemiyle birlikte gelen başlat menüsünden hoşnut değilseniz işinize yarayabilecek bir başlat menüsü programı.

Windows 10 çıkış yaptığında Windows 8'de işletim sisteminden çıkarılmış olan ve Wİndows'un klaisk bir parçası olan başlat menüsünü geri getirmişti. Fakat bu yeni başlat menüsü Windows XP ve Windows 7'de kullandığımız klasik başlat menüsünden bir miktar farklıydı. Windows 8'deki metro arayüzü başlat menüsüyle birleştirilmişti ve ortaya daha farklı bir görünüm çıkmıştı. Ayrıca Windows 7 ve XP başlat menülerindeki arama çubuğu da kaldırılmııştı. Start10 sayesinde bütün bu problemleri çözebiliyorsunuz.

Start10 ile dilerseniz klasik Windows 7 başlat menüsünü bilgisayarınızda kullanmanıza imkan veriyor, dilerseniz modern bir başlat menüsü arayüzünü size sunuyor. Bunun yanında temel sistem fonksiyonları için kısayolları başlat menüsüne ekliyor. Bu sayede bilgisayarınız üzerinde ayar yapmak için çaba sarfetmekten kurtuluyorsunuz.

Start10'un bir diğer kullanışlı özelliği ise arama çubuğunu başlat menüsü üzerine geri getirmesi. Dilerseniz başlat menüsünün saydamlığını ayarlayabiliyor, rengini veya kaplamasını değiştirebiliyorsunuz.

ARTILAR

Saydamlık ve renk değiştirme imkanı

Arama çubuğu başlat menüsüne geri dönüyor

Kullanışlı kısayollar

EKSİLER