LaunchBar Commander

LaunchBar Commander

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 221
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DonationCoder

LaunchBar Commander, bilgisayarınızın masaüstünde size özel launcher oluşturarak istediğiniz tüm uygulama ve programları daha hızlıca çalıştırmanızı sağlayan yararlı bir program.

LaunchBar Commander, aslında masaüstünde kullanacağınız bir uygulama launcherı. Bilgisayarınız üzerindeki istediğiniz içeriği masaüstündeki launcher üzerine ekleyerek çok daha kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor.

Oyunlardan dosyalara, programlardan klasörlere kadar istedğiniz her içeriği ekleme şansı sunan program, genel olarak hızlı ve verimli bilgisayar kullanımı sağlamak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş. Zaman tasarrufu ve daha etkin bilgisayar kullanımı sunan program, herhangi bir uygulama ya da program üzerindeki favoriler sekmesi mantığıyla çalışıyor. Siz Launcher üzerinde ekliyorsunuz ve böylece kolay erişmek istediğiniz içerik masaüstünüzde hızlı erişilebilir hale geliyor.

Sık sık kullandığınız program, uygulama ya da diğer tüm içerikleri bu launcher üzerine ekleyerek ister açılan menü altında, isterseniz direk tuş olarak görmenizi sağlayabilirsiniz. Çoğu kullanıcının oldukça işine yarayan program, uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarına hizmet veriyor. Herhangi bir toolbar, adware ya da casus yazılım barındırmayan LauncherBar Commander'ı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak güvenle indirerek kullanmanızı tavsiye ediyorum.