Clipjump

Clipjump

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 365
  • DOSYA BOYUTU 0.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avi Aryan

Bilgisayarınızda sık sık kopyala ve yapıştır işlemleri yapıyorsanız bu pano yöneticisi işinizi kolaylaştıracaktır.

Clipjump programı bilgisayarınızdaki pano öğelerini yönetmek ve birden fazla pano üyesi bulundurabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Temel olarak pano, Windows içerisinde kopyala butonu ile hafızaya aldığınız bilgilerden oluşmaktadır ve Windows standart olarak sadece bir bilgiyi panoya almanıza izin verir. Clipjump ise bu özelliği geliştiriyor ve çok daha fazla öğeyi hafızaya kopyalamanızı sağlıyor.

Daha sonra kopyaladığınız bu bilgileri kolayca başka konumlara yapıştırabiliyor, yapıştırmadan önce dilediğiniz öğeyi seçebiliyorsunuz. Oldukça detaylı ve kullanışlı bir ayarlar menüsüne sahip olan program böylece pano öğelerine dair her detayı kontrol edebilmenizi sağlıyor. Eğer siz de sık sık dökümanlarınız arasında kopyala yapıştır işlemleri yapıyorsanız program kesinlikle işinizi kolaylaştıracaktır.

Dilerseniz programı deaktive edebilir ve standart Windows panosunu da kullanmaya devam edebilirsiniz. Kolay kullanımlı ve performanslı olan uygulamayı denemenizi öneriyorum.