Windows 10 Transformation Pack

Windows 10 Transformation Pack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107,115
  • DOSYA BOYUTU 135.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Windows X

Windows 10 Transformation Pack ile bilgisayarınıza Windows 10 görünümü kazandırabilirsiniz

Windows 10 Transformation Pack eğer Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız bilgisayarınıza Windows 10 görünümü kazandırmak için kullanabileceğiniz bir Windows 10 temasıdır.

Windows 10 Transformation Pack İndir

Microsoft'un en yeni işletim sistemi olan Windows 10 kısa bir süre önce duyurulmuştu. Bu duyurunun hemen ardından ise Windows 10'un resmi önizleme sürümü olan Windows 10 Teknik Önizleme yayınlanmıştı. Kullanıcılar bu teknik önizleme sürümünü bilgisayarlarına yükleyerek Winbdows 10'un yeni özelliklerini test edebildiler. Windows 10 birçok yeni kullanışlı özelliğin yanında yeni bir görünüm de sunmaktaydı Bunun yanında Windows 8 ile birlikte bir köşeye bırakılan başlat menüsü Windows 10 ile birlikte geri dönmüştü.

Windows 10 Transformation Pack bize bilgisayarlarımıza Windows 10 Teknik Önizleme yüklemeden Windows 10 görünümü kazandırma imkanı veriyor. Windows 10 Transformation Pack içerisinde Windows 10'a ait duvar kağıtları, ikonlar, Windows 10'a özel olan klasik başlat menüsü ve metro arayüzünün karışımı olan başlat menüsü ve çeşitli arayüz değişiklikleri içeriyor. Bu değişikliklerden hangilerinin uygulanacağını programın kendi özel kurulum ekranından seçebilir ve bilgisayarınıza uygulayabilirsiniz:

Not: Windows 10 Transformation Pack yüklemeden önce bilgisayarınız için bir geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz. Programın uygulayacağı sistem değişiklikleri sırasında oluşabilecek problemler sisteminize zarar verebilme ihtimaline sahiptir. Program yükleme penceresinde internet tarayıcınızın anasayfasını değiştirme teklifi sunulmaktadır. Bu teklifi redderek kurulumu eksiksiz gerçekleştirebilirsiniz.