The SKIES (windows)

The SKIES

The SKIES
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The SKIES ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

The SKIES post apokaliptik senaryosuyla dikkat çeken bir online hayatta kalma oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan The SKIES'da yakın bir geleceğe yolculuk ediyoruz ve dünyanın artan iklim dengesizlikleri nedeniyle harabeye döndüğüne tanık oluyoruz. Küresel ısınma sonucunda medeniyet yıkılıyor ve dünya dev bir çöle dönüşüyor. Su gibi temel ihtiyaçları bulmak ise giderek zorlaşıyor. İşte biz bu dünyada kendi hayatta kalma mücadelemizi yaşıyoruz.

Çizgisel bir hikaye içermeyen The SKIES'da hayatta kalma mücadelemizde tamamen kendi yolumuzu izleyebilmekteyiz. Bu mücadele boyunca alacağımız kararlar hem kahramanımızın hem de çevresel şartların gelişimini etkiliyor. Ayrıca oyundaki ekonomiyi oyuncular belirlemekte.

The SKIES'da geniş bir açık dünya bizi beklemekte. Keşfedilecek birçok farklı yer içeren bu harita güncellemeler yoluyla daha da zenginleştiriliyor. Oyunda hayatta kalmak için farklı yollar izleyebilirsiniz. Dilerseniz tek başınıza diğer oyuncuları avlayarak sahip oldukları şeyleri yağmalayabilir, dilerseniz bir klana katılarak ortak bir şekilde hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

Crafting sistemine yer veren The SKIES'ın grafiklerininin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Wİndows 7 işletim sistemi

- 3.2 GHZ Intel Core i5 650 veya 3.4 GHZ AMD Phenom II X4 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 660Ti veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

- 8 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR