Age of Sparta 1.0.0.8 (winphone)

Age of Sparta

Age of Sparta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Sparta çok oyunculu bir strateji oyunudur

Age of Sparta eğer fantastik öğelerle süslenmiş bir strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiş olan Age of Sparta bizi Antik Yunan'ın büyülü dünyasına konuk ediyor. Oyunda Pers tehdidi karşısında birlik olmaya çalışan Antik Yunan'a önderlik eden Spartalılar'ın hikayesi konu alınmakta. Doğunun korkulan hükümdarı Xerxes, hükümdarlık alanını batıya yaymak istediğinde emrindeki Pers ordusunu batıya doğruı ilerlemekle görevlendiriyor. Antik Yunan'ın ise bu tehdit karşısında elindeki tek güç korkusuz askerlerden oluşan Spartalılar'dır. Biz bu maceralarında Spartalılar'a komutanlık ediyoruz ve serüvene ortak oluyoruz.

Age of Sparta'da komuta ettiğimiz orduların tek silahı piyadeler değil. Oyun içersinde birçok mitolojik öğe bulunmakta. Mitolojik yaratıklar, büyülü güçler ve hatta Olimpos tanrıları bize savaşlarımızda eşlik ediyorlar. Tanrılar'ın desteğini kazanıp özel güçlerini savaşlarda kullanabilmek için tapınaklar gibi özel binalar inşa ediyoruz. Askerlerimizi yetiştirmek için ise kışla inşa edebiliyoruz. Çeşitli anıtlar inşa ederek şehrimizin zenginliğini sergileyebiliyoruz. Age of Sparta'yı çok oyunculu olarak oynamaktayız. Bu sayede diğer oyuncularla ittifaklar kurabiliyor ve gücümüzü artırabiliyoruz. Diğer oyuncularla iletişim kurabilmemiz için oyuna sohbet modülü de eklenmiş.

Age of Sparta tatmin edici kaliteye sahip grafikler ve animasyonlarla donatılmış bir mobil oyun. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Age of Sparta hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR