Age of Wind 3 1.0.0.2 (winphone)
Age of Wind 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Deemedya

Age of Wind 3, kendi stratejilerinizi geliştirebileceğiniz kaliteli bir korsan oyunudur.

Age of Wind 3, korsan gemilerinden oluşan filomuzu kurduğumuz ve komuta ettiğimiz açık dünya korsan oyunudur. İster tek başınıza ister dünyanın dört bir köşesindeki korsanlara, isterseniz de Facebook arkadaşlarınıza karşı oynamanıza izin veren oyunda Yedi denizlere açılıyoruz.

Windows Phone akıllı telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz oyunda kurduğumuz filoyu artırabiliyor, 3 gemiyi kontrol edebiliyoruz. Şehirlere baskın yapıyor ve ticaret filolarına saldırıp kaynaklarını yok ediyoruz. Tüm bunları yaparken düşmanlarımız da boş durmuyor. Filolarımıza saldırmanın haricinde altınlarımızı çalabiliyorlar.

35’den fazla limanı içine alan oldukça geniş bir harita üzerinde oynanan harika bir korsan oyunu olan Age of Wind 3, bir korsan kaptanı olduğunuzu hatırlatan onlarca öğeyi bünyesinde barındırıyor. Karayipler Denizinin çevresinde acımasız korsan gemileri ile mücadele veriyor, gizli hazineleri buluyor, ticaret yapabiliyoruz. Gelişmiş yapay zeka ise savaşları hemen kazanmamıza mani oluyor.

Age of Wind 3, korsan oyunları sevenlerin kesinlikle atlamaması gereken bir oyun. Hem de ücretsiz!

YORUMLAR