Aworded (winphone)
Aworded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    Etermax

Aworded, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur.

Aworded oyunu dünya çapında büyük üne kavuşmuş ve Trivia Crack oyununun yapımcısı tarafından piyasaya sürülen başarılı bir kelime oyunu diyebilirim. Windows Phone cihazlarınız üzerinden hiç sıkılmadan keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu oyunda temel amacımız, kelimeleri platform üzerinde anlamlı bir hale getirerek, tıpkı Scrabble oyununda olduğu gibi rakiplerimizi alt etmek olacak. 

Daha önce Trivia Crack ve onun yapımcısının oyunlarına göz attınız mı bilmiyorum. Genellikle bilgiyi ölçmeye yönelik oyunlar geliştiren firmanın bu alanda en iyilerden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aworded'da şirketin ilk geliştirdiği oyunlar arasında yer alıyor ve dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesi var. Öyle ki 2012 yılında App Store'un en iyi oyunu ödülünü kazandı. 

Oyun çok oyunculu olmasıyla dikkat çekiyor. Oldukça sade bir arayüzde karşımıza çıkıyor ve çapraz bir platform üzerinde rakibimize karşı kelime üretmedeki becerimizi test edebiliyoruz. Bu noktada belirtmekte fayda görüyorum, yabancı dille arası iyi olmayanlar biraz sıkıntı yaşayabilir, zira oyun İngilizce. Tek eksisi bu gibi durabilir ama biz yine de iyi yanından bakmaya çalışalım. İngilizce kelime haznesini geliştirmek isteyen kullanıcıların mutlaka hoşuna gidecektir. 

Windows Phone cihazlarındaki arayüz diğer işletim sistemlerine göre biraz farklı ama oynanışa etkisi yok. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu denemenizi mutlaka öneririm. Kısa zamanda bağımlısı olacağınız nadir oyunlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

YORUMLAR