Cooking Fever (winphone)

Cooking Fever

Cooking Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Fever, bayan bir şef olarak farklı mutfaklarda bulunduğunuz bir zaman yönetimi oyunu.

Cooking Fever, yemek yemek kadar pişirmeyle de yakından ilgiliyseniz başından zor ayrılacağınız bir oyun. Bayan bir şef olarak farklı türde menüler çıkaran mekanlarda kendimizi göstermeye çalıştığımız zaman yönetimi oyununda kariyerimiz boyunca 100’den fazla malzemeyle 400’ü aşkın farklı damak tadına uygun lezzet çıkartıyoruz.

Zaman yönetimi oyunları arasında oldukça popüler olan Cooking Fever, Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve satın alım yapmadan tamamen kendi çabamızla ilerleyebiliyoruz. Oyunda farklı restoranlarda bulunabiliyoruz ancak işe dilediğimiz mutfaktan başlayamıyoruz. Fast Food restoranı, sushi restoranı, bar ve daha onlarca mekanda kendimizi göstermek için siparişleri olabildiğince çabuk ve sorunsuz teslim etmemiz gerekiyor. Sırada fazla süre beklettiğimiz her müşteri bize eksi olarak geri dönüyor. Tabii ki menüsünü yakmadan ve şipşak hazırladığımız müşterilerden bahşişi kapıyoruz.

Gerçekten bir restoranda çalışıyormuş gibi hissettiren oyunda gün sonunda kazandığımız parayı kendimize ayırmak yerine restoranımızı dekore edip ve menülerini zenginleştirip daha fazla müşteri çekmek için kullanıyoruz.