Dost Kazığı 2.2.5.0 (winphone)

Dost Kazığı

Dost Kazığı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dost Kazığı oyununu Windows Phone telefonunuzdan da oynayabilirsiniz.

Dost Kazığı, arkadaşlar arasında oynanan kart oyunları arasında ancak mobilde sık rastlanılan bir oyun değil. Hele ki Windows Phone kullanıcı iseniz cihazınıza indirip oynayabileceğiniz dost kazığı oyunu bulmanız oldukça zor. Dost Kazığı ise platformda bulabileceğiniz tek dost kazığı oyunu. Gerçek kişilere karşı oynama imkanı bulabileceğiniz oyunda kendi oyununuzu kurup arkadaşlarınızı davet etme şansına da sahipsiniz.

Windows Phone 8 ve üzeri cihazınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz Dost Kazığı oyunu sosyal tabanlı hazırlanmış. Facebook hesabınızı bağlayarak çevrimiçi oluyor ve yapay zeka yerine hepsi gerçek kişilerle dost kazığı oynamanın keyfini sürebiliyorsunuz. Oyun esnasında sohbet etme şansınız da olduğundan kendinizi mobilde değil de gerçekte oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Facebook arkadaşlarınızla da oynayabildiğiniz oyunda kazandığınız her el sonrası elmas hanenize ekleniyor. Bu elmasları kullanarak ücretsiz olarak elit üyeliğe geçebiliyor ve açık masaları görüntüleme, arkadaşlık daveti gönderme, birebir sohbet etme gibi elit üyelere özel sunulan imkanlardan faydalanabiliyorsunuz.

YORUMLAR