Eventide (winphone)

Eventide

Eventide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eventide mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Eventide eğer bulmaca çözme yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil macera oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiş bir oyun olan Eventide'da Slav mitolojisinden esinlenerek kaleme alınmış bir hikaye bizi bekliyor. Oyunumuzdaki bütün olaylar gizemli bir boyutta yer alan ilginç bir parkta geçmekte. Bu park yüzyıllar boyunca insanların ve mitolojik yaratıkların bir arada huzur içinde yaşadığı bir yer olmuştur. Parkın sahibi olan yaşlı kadın bu parkın düzenini uzun süre sağlamayı başarmıştır; fakat karşısına çıkan olaylar onun bu işi gerçekleştirmesini zorlaştırmaya başlamıştır. Bu nedenle torunuyla iletişime geçen yaşlı kadın yardım talep ediyor. Biz de yaşlı kadın yardımcı olmak için fantastik bir maceraya atılıyoruz.

Point & click oyunlarının genel mantığını koruyan Eventide'da hikaye zincirinde ilerleyebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu iş için çeşitli eşyaları keşfetmemiz, ipuçlarını bir araya toplamamız ve sahip olduğumuz bu bilgi ve eşyaları birleştirerek ihtiya. duyulan yerde kullanmamız gerekiyor.

Eventide yüksek kaliteli el çizimi sahnelerle süslenmiş, her yaştan oyun severe hitap eden bir macera oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR