Halo: Spartan Assault Lite 1.0.0.0 (winphone)

Halo: Spartan Assault Lite

Halo: Spartan Assault Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halo: Spartan Assault Lite eğlenceli bir Windows Phone oyunudur

Halo: Spartan Assault Lite konsol versiyonu büyük başarı elde elen Halo serisine güzel bir değişiklik getiren Windows Phone işletim sistemi için geliştirilmiş shooter türünde aksiyon oyunudur. 

Halo 4 oyunundan önce geçen bir hikayeye sahip olan Halo: Spartan Assault Lite bize tamamen yeni bir oyun yapısı sunuyor. Oyunda kahramanımızı üçüncü şahıs görüş açısının yerine kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz. Bu değişiklik oyuna tamamen stratejik bir hava katıyor ve aksiyonu daha da yoğunlaştırıyor. Oyunda kahramanımızı kontrol ederek dört bir yandan bize saldıran düşmanları mağlup etmeli ve bize verilen görevleri tamamlamalıyız.

Halo serisini daha da eğlenceli yapan savaş araçları Halo: Spartan Assault Lite'de de yer alıyor. Oyunda çeşitli araçları kullanabiliyoruz ve bu araçlarla çarpışmalara katılabiliyoruz. Oyunun bir diğer eğlenceli yönü ise kahramanımızın birbirinden etkileyici silahları kullanabiliyor olması. Yeni silahları keşfetme hissi oyuna ayrı bir heyecan katmakta.

Halo: Spartan Assault Lite görsel olarak da oldukça başarılı. Mobil cihazlar göze alındığında bir hayli yüksek olan grafik kalitesi görsel efektlerde kendini göstermekte. Eğer Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz üst kalite bir oyun arıyorsanız Halo: Spartan Assault Lite doğru bir seçim olacaktır. Oyunun Lite sürümünü ücretsiz olarak indirebilir ve tam sürümü hakkında fikir sahibi olmak için oyunun belli bölümlerini oynayabilirsiniz. Eğer oyunu beğenirseniz bu bağlantıdan oyunu satın alabilirsiniz: