Halo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,040
  • DOSYA BOYUTU 1.05 GB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Studios

Halo Spartan Assault ilginç ve eğlenceli bir yapıya sahip bir Halo oyunudur

Halo: Spartan Assault oynanış olarak Halo serisinde yer alan klasik Halo oyunlarının dışarısına çıkan, seriye yeni bir heyecan kazandıran shooter türünde bir aksiyon oyunudur.

Windows 8'e üst versiyonları için geliştirilmiş olan Halo: Spartan Assault'da serinin diğer oyunlarından farklı olarak kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve dört bir yandan bize saldıran düşmanlarla mücadele ederek görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun bu yapısı Halo: Spartan Assault'a diğer oyunlara göre daha çok "arcade" havası katıyor e daha hızlı, daha akıcı bir oynanış sunuyor.

Halo: Spartan Assault'da kahramanımız farklı silahlar kullanabilmekte. Sadece bu silahları keşfedebilmek bile oyunu eğlenceli kılıyor. Oyunda Halo 4'te gerçekleşen olayların öncesi konu alınmakta ve seriye alternatif bir bakış getirilmekte. Oyunda kullandığımız silahların yanında Halo'ya özgü araçları ve zırhları kullanabilmekteyiz. Oyunda görevleri tamamladıkça kahramanımızı güçlendirebilmemiz, yeteneklerini geliştirebilmemiz mümkün. 

Halo: Spartan Assault'un grafikleri oldukça etkileyici. Görsel efektler oyun severlere canlı bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca oyunda haftalık etkinlikler düzenlenerek oyunculara özel ödüller kazanma imkanı veriliyor. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Halo: Spartan Assault kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.