iTranslate 1.0.0.0 (winphone)

iTranslate

iTranslate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iTranslate, çevrimiçi kullanılabilen gelişmiş özelliklere sahip bir çeviri uygulamasıdır.

iPhone ve iPad kullanıcıları arasında oldukça popüler olan çeviri uygulaması iTranslate’in Windows Phone platformu için hazırlanmış sürümüdür. Ödüllü çeviri uygulaması tamamen ücretsiz ve kolay kullanımlıdır. İster bir kelimeyi, ister bir girişi isterseniz de bir cümleyi anında çevirebilirsiniz.

Aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 80’e yakın dili destekleyen popüler çeviri uygulaması iTranslate, sunduğu ek özellikler ile benzer uygulamalardan oldukça farklıdır. Farklı birçok lehçe arasında seçim yapma, metin önerileri, her dil için sözlük seçeneği, çevirileri kaydetme ve paylaşma, son yapılan çevirilere erişme ve daha onlarca özelliğin toplandığı çeviri uygulaması oldukça sade tasarlanmış arayüze sahiptir ve kullanması kolay ve hızlıdır.

App Store’daki en yüksek puanlı çeviri uygulamalarından biri olan iTranslate’in 4 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcıların dil sorununu çözmeye yönelik hazırlanan ödüllü çeviri aracını Windows Phone 8 ve üzeri yüklü akıllı telefon ve tabletinize ücretsiz olarak yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.