King of Words 1.5.1.0 (winphone)
King of Words
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Star Arcade

King of Words, çevrimiçi oynanabilen Türkçe - İngilizce kelime oyunu.

King of Words, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynamak üzere kelime oyunu arıyorsanız kesinlikle oynamanızı istediğim bir yapım. Hem Türkçe hem de İngilizce sözlüğü destekleyen oyunda çevrimiçi olarak turnuvalara katılma ve kendinizi gösterme şansına da sahipsiniz.

İster arkadaşlarınıza karşı isterseniz de dünya genelinde kelime avcılarına karşı oynamanıza izin veren King of Words (Kelimelerin Kralı) oyunun en beğendiğim yanı Türkçe ve İngilizce olarak oynama seçeneği sunması oldu. Oyunun dil ayarları bölümünden dilediğinizi ayarlayarak oyuna başlıyorsunuz. Kelime türetmek benzerleri ile karşılaştırdığımızda biraz zor. Harfler karışık olarak veriliyor ve onlarca harf içerisinden ayıklama yaparak hedef kelimenize ulaşıyorsunuz.

Çevrimiçi olarak günlük ve haftalık olarak düzenlenen turnuvalara katılabileceğiniz oyunda ayarlar bölümünden ulaşabileceğiniz bir alıştırma bölümü de yer almakta. Turnuvalara katılmadan, meydan okumadan önce burada pratik yaparak oynanışı öğrenebiliyorsunuz.

King of Words, mobil platformda yeni karşımıza çıkan ve kısa sürede beğeni kazanan çevrimiçi kelime oyunu. Mobil oyunlarınız arasında kelime bulma oyunlarına da yer veriyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR