Sherlock Holmes Adventure (winphone)

Sherlock Holmes Adventure

Sherlock Holmes Adventure
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sherlock Holmes Adventure Windows Phone oyununda hastanedeki gizemi çözmeye çalışıyorsunuz.

Sherlock Holmes Adventure, dünyanın en ünlü dedektifi Sherlock Holmes’un hastanede geçen gizem dolu macerasını konu alan bir oyun. Windows Phone platformunda Sherlock Holmes Maceraları adıyla karşımıza çıkan yapımda ipuçlarının kokusunu alarak olayları olabildiğince hızlı şekilde çözme kabiliyetiyle etkileyen ünlü dedektife hastanedeki sır perdesini aralaması için ufak yardımda bulunuyoruz.

Windows Phone platformunda hem görsel açıdan hem de oynanış olarak en iyi dedeftiflik oyunları arasında olduğunu düşündüğüm Sherlock Holmes Adventure’da şu anda perilerin yaşadığı, gizemli suçların işlendiği bir dönemin en gözde hastanelerinden birine giriyoruz. Hastanenin karanlık odalarında karış karış arama yaparak gizemi çözmeyi amaçlıyoruz.

Gerilim seviyesini artıran ve daha çok düşünmeye sevk eden özel modlar sunan Sherlock Holmes Adventure oyunu ücretsiz olarak geliyor ancak biraz ilerledikten sonra satın alım yapmanız gerekiyor. “Gizem çözmek benim işim” diyorsanız bu oyun tam da aradığınız oyun.

YORUMLAR