Spider Man 2 1.0.0.0 (winphone)

Spider Man 2

Spider Man 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    5,357

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Spider-Man 2, İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin resmi oyunudur.

Spider-Man 2, İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin resmi oyunudur. Örümcek Adam kostümümüzü giyip New York şehrini kuşatan kötülere karşı mücadele verdiğimiz oyunda özel efektler oldukça etkileyici.

İnanılmaz Örümcek Adam serisinin 2. oyununda Times Square’den Central Park’a 6 farklı bölgede maceradan maceraya koşuyoruz. Hareketli sahnelerin eksik olmadığı bu açık dünya oyununda hem grafik, hem ses hem de animasyonların kalitesi ilk bakışta gözümüze çarpıyor. Her yönden etkileyici olan bu yapımda oldukça fazla yan görev bulunuyor. Bu görevler esnasında Venom, Green Goblin, Electro ve Avcı Kraven gibi ün salmış kötülerle karşılaşıyor, gerek ağımızla gerekse de kombo hareketlerle kötülerin saldırılarını durdurmaya çalışıyoruz. Ağımızı fırlatarak, New York şehrinde yüksek binalar arasında sallanarak dolaşıyor, duvarlara tırmanıyoruz.

Filmden uyarlanan orijinal hikayeye sahip oyunda görevleri tamamladıkça Örümcek Adamın farklı kostümlerini de deneme şansı buluyoruz. Sembiyot Örümcek Adam ve Demir Örümcek Adam gibi filmden ve çizgi filmden tanıdığımız tüm kostümler oyuna aktarılmış.

Gerek sokak serserileriyle gerekse de süper kötülerle karşılaştığımız oyunda tamamlayacağımız tüm görevler farklı renkler ile harita üzerinde gösteriliyor. Şehir sorunları, araba hırsızlığı, soygun, intihar ve daha onlarca sorunu çözerek puan kazanıyor, bu puanlarlar da yeteneklerimizi (güç, dayanıklılık gibi) geliştiriyoruz. Tabii ki bu sorunları çözmeden puan kazanmanız da mümkün. Ancak hem pahalı olduğundan hem de oyundan zevk almanızı engellemesi yönünden gerçek para kullanmamanızı öneririm.

Spider-Man 2’nin tüm Windows Phone’lu cihazlarda aynı performansı sunmadığını bir mobil oyun için üst seviye fiyat etiketine sahip olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Bu durum tabii ki Spidey hayranlarını etkilemeyecektir.