Hayvanları Öğreniyorum

Hayvanları Öğreniyorum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayvanları Öğreniyorum isimli bu oyun çocuklara eğlenceli bir yapboz deneyimi sunuyor.

Hayvanları Öğreniyorum hem zihinsel gelişimi destekleyen hem de eğlenceli bir deneyim sunan bir bulmaca oyunu. Çocuklar için özel olarak tasarlanan Hayvanları Öğreniyorum'da birbirinden sevimli hayvanların yer aldığı yapbozları tamamlamaya çalışıyoruz.

Bildiğiniz gibi çocuklar yapbozlara bayılır. Zihinsel gelişim için son derece faydalı olan bu oyun türünün sevimli hayvanlar temasıyla birleştirilip sunulması açıkçası çok hoşumuza gitti. Ufak yaştaki oyunseverler bu oyunu uzun süre boyunca keyifle oynayacaktır.

Farklı hayvanların yer alması çocukların hayvanları tanıma sürecine olumlu katkıda bulunacaktır. Bu farklılık oyunun kısa sürede monoton bir hale gelmesine de engel oluyor. Menü ekranından istediğimiz hayvanı seçerek oyuna başlıyoruz. Seçimimizi yaptıktan sonra ekranın sol tarafındaki parçaları kullanarak yapbozu tamamlamaya çalışıyoruz. Çok fazla parça yok. Bu yüzden çok ufak çocuklar bile oyunu rahatlıkla oynayabilir.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak kabul edebileceğimiz Hayvanları Öğreniyorum, hedef kitlesi olan çocuklar tarafından büyük bir beğeniyle oynanacaktır.