My Talking Tom APK

My Talking Tom APK

kullanıcı

My Talking Tom APK veya Google Play'den Android telefonlara yüklenebilir. Benim Konuşan Tom'um, en popüler sanal evcil hayvan oyunudur.

My Talking Tom APK veya Google Play'den yüklenebilen sanal evcil hayvan oyunudur. Türkçe adıyla Benim Konuşan Tom'um oyununda Tom adında bir kediyi sahiplenip onunla eğlenceli vakitler geçiriyorsunuz. Sadece Google Play'de 500 milyon indirmeyi geçen My Talking Tom, tüm aile için en iyi sanal evcil hayvan oyunudur. Sevimli kedi Tom ile tanışmak için hemen yukarıdaki My Talking Tom İndir butonuna dokunun oyunu yükleyin. Google Play Store'dan indiremeyenler için alternatif My Talking Tom APK indirme linki eklenmiştir.

My Talking Tom APK İndir

My Talking Tom (Benim Konuşan Tom’um) Android oyununda yavru kedi edinip büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı oluyoruz. Evimize geldiğinde ilk bakışlarıyla içimizi eriten, kendini sevdirmeyi başaran sevimli kedi Tom’un bakımını tamamen biz üstleniyoruz. Besleme, uyutma, tuvalete götürme, oyunlar oynama her türlü aktiviteyi yapıyoruz. My Talking Tom - Benim Konuşan Tom'um oyunu, Google Play'den ücretsiz indirilebilir.

Android platformunda milyarlarca indirmeye ulaşarak rekor kıran My Talking Tom Türkçe adıyla Benim Konuşan Tom’um oyununda animasyonlar tam küçük yaşta oyuncuların ilgisini çekecek kalitede hazırlanmış. Görsel çizgilerinin yanında kolay oynanış sunmasıyla da çocukların vazgeçmedikleri oyunlar arasında konuşan kedi Tom.

Sahibinin söylediklerini kendi sesiyle tekrarlayabilen yetenekli kedi Tom, onunla oyunlar oynanmasına bayılıyor. Onu dilediğimizce dürtüp gıdıklayabiliyoruz. Kendisini sevmemize izin veren sevimli dostumuz yerken de çok mutlu ancak tüm yiyecekleri; özellikle de faydalı olanları uzattığımızda yüzünü ekşiterek yapacağını yapıyor. Besleme dışında tuvaletini yaparken de yatakta da sevimliliğini kaybetmiyor.

  • Tom'u sahiplenip yeterince yemek yediğinden ve uyuduğundan emin olun, onu tuvalete götürün, onun mutlu, güler yüzlü ve neşeli kalmasını sağlayarak her gün bakın.
  • Yapboz oyunları, macera oyunları, spor oyunları dahil reflekslerinizi ve bulmaca çözme yeteneğinizi sınayan mini oyunlar oynayın.
  • Gol! oyununda kıyasıya rekabet edin veya Yukarı Hop Hop'ta hayatta kalmak için sapan atışı yapın.
  • Tom, okşanmaktan ve hatta kendisiyle konuşulmasından hoşlanır, duyduğu heer şeyi komik sesiyle tekrarlar.
  • Tom'a farklı kostümler giydirin. Arasından tercih yapılabilecek birçok kostüm (astronot, pilot, süper kahraman...) var.
  • Tom, başka ülkelere gezilere çıkabilir ve yolculuklarında çektirdiği fotoğraflardan bir albüm oluşturabilir.

My Talking Tom Türkçe adıyla Benim Konuşan Tom'um oyunu tamamıyla ücretsizdir! Hemen indirin, oynamaya başlayın!