300: Rise of an Empire

300: Rise of an Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

300: Rise of an Empire destansı bir aksiyon oyunudur.

300: Rise of an Empire aynı ismi taşıyan ve ünlü 300 filminin devam filmi olan 300: Rise of an Empire için özel olarak geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileğiniz bir mobil oyun olan 300: Rise of an Empire'da Atina'lı bir general olan Themistokles ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki hikaye örgüsü Antik Yunan'ın Pers İmparatorluğu tarafından 2. kez işgal edilme girişimi etrafında gelişiyor. İlk filmde de karşımıza çıkan Xerxes, Pers ordularını Atemisia komutasında Antik Yunan üzerine gönderiyor. General Themistokles bu girişimi engellemeli ve Antik Yunan'ı Pers İmparatorluğu karşısında birleştirerek özgürlüğü garanti altına almalıdır. Biz bu noktada oyuna dahil oluyoruz ve Themistokles'in kontrolünü alarak denizde yol alan gemiler üzerinde Pers birlikleri ile amansız bir mücadeleye girişiyoruz.

300: Rise of an Empire teknolojik olarak oldukça başarılı bir oyun. Oyundaki yüksek kaliteli ve güzel grafikler kaliteli ara sahnelerle birleştirilmiş. Bu ara sahneler sayesinde hikaye anlatımı kuvvetlendiriliyor ve oyuncuya gelişmiş bir oyun deneyimi sunuluyor. Oyunda karşımıza çıkan askerlerle çarpışarak kombolar oluşturabiliyoruz. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız 300: Rise of an Empire kaçırmanız gereken bir yapım.

 

YORUMLAR