3D Chess Game

3D Chess Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Chess Game, Android telefon ve tablet sahiplerinin 3 boyutlu olarak satranç oynayabilecekleri keyifli, eğitici ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

3D Chess Game, satranç severler yada satrança yeni başlamayı düşünenler için harika ve ücretsiz bir Android oyunudur. Google Play üzerinde bulabileceğiniz en iyi ve ücretsiz satranç oyunu olan 3D Chess Game adından da anlayacağınız üzere 3 boyutludur.

Satrançı hiç bilmeyenler için girişte verilen mini eğitim ile oyun hakkında temel bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Oyundaki farklı zorluk seviyeleri ise, kendi denginizdeki rakipler ile oynayarak oyundan daha fazla keyif almanızı sağlıyor. Fakat zorluk derecesi arttıkça karşınızdaki bilgisayar çok daha fazla hamle görmeye başlıyor ve sizi oldukça zorlayabilir. Bu zorluk aynı zamanda cihazınızın fazla güç tüketmesine de sebep olur.

Oyunun fizik motoru oldukça başarılı. Aynı şekilde grafikler, animasyonlar ve ses efektleri de oyunu sevmeniz için ekstra sebepler. Oldukça gerçekçi tasarlanmış bir satranç oyunu olan 3D Chess Game'i oynarken oyunu durdurabilir ve ara verebilirsiniz.

Kendinizi geliştirebileceğiniz oyunda 2 bilgisayarın kendi aralarında oynayacağı zorluk seviyesi üst düzeylerde olan maçlar açabilirsiniz. Bu sayede yeni hamleler öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda zamanlı ve normal olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunuyor. Kendinize güveniyorsanız zamanlı modu açarak limitli hamle süreleri ile oynayabilirsiniz.

Eğer satrança ilginiz varsa, 3D Chess Game'i ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR