Ace Ferrara And The Dino Menace 3.03 (Android)

Ace Ferrara And The Dino Menace

Ace Ferrara And The Dino Menace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ace Ferrara And The Dino Menace, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanan ve dinozorların insan ırkıyla uzayda yaptığı savaşa sahne olan bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyunu, dinozorların insan ırkına savaş açmasını konu alan heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyununda dinozorlar adeta milyonlarca yıl öncesinin intikamını alıyor. 2043 yılında ve uzayda geçen oyunda dinozorların ezici üstünlüğü göze çarpmaktadır. Bu fantastik oyunda dinozorları sadece Proton Riders adı verilen süper pilotlar durdurabilir.

3 boyutlu grafikleriyle uzayda serbestçe dolaşma imkanına sahip olduğunuz Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyununda birbirinden yetenekli karakterlerin ve eşsiz uzay atmosferinin tadını çıkaracaksınız. 23 heyecan dolu bölümden oluşan oyunda birbirinden güçlü uzay gemilerinin pilotu olacaksınız. Tam bir aksiyon fırtınası olan Ace Ferrara And The Dino Menace mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.