Adventures in Zombie World

Adventures in Zombie World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures in Zombie World ile hem yarışıyoruz hem de savaşıyoruz

Adventures in Zombie World farklı oyun türlerini güzel bir şekilde birleştiren eğlenceli bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Adventures in Zombie World'ün hikayesi yakın gelecekte geçiyor. 2020 yılında dünya üzerinde T virüsü adlı bir virüsün baş göstermesinin ardından hızlı bir şekilde yayılmaya başlamıştır. İnsanları zombiye dönüştüren bu virüs karşısında hayatta kalan az sayıda insandan biri olarak bizim görevimiz ise virüse karşı bir ilaç bulmak ve insanlığı kurtarmaktır.

Adventures in Zombie World'de hem bir yarış oyunu hem de bir aksiyon oyunu yapısı bulabilirsiniz. Oyunda silahlarla donatılmış araçlarla yola çıkıyoruz ve yol üzerindeki zombileri yok ederek ilerlemeye çalışıyoruz. Kuvvetli bölüm sonu canavarlarının yer aldığı Adventures in Zombie World çok oyunculu oyun moduna da sahip. Bu modda diğer oyuncularla araba yarışı yapabilmekteyiz. Oyun bu haliyle daha da heyecanlı oluyor.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Adventures in Zombie World'de ekranda dikey olarak ilerlemekteyiz. Zombileri yok ettikçe kazandığımız parayla silahlarımızı ve aracımızı geliştirebiliyoruz. Adventures in Zombie World hızlı ve heyecan dolu bir oyun olarak boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor.

YORUMLAR