Adventures of Dwarf

Adventures of Dwarf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures of Dwarf mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunu

Adventures of Dwarf kolay bir şekilde oynanabilen ve renkli bir macera sunan bir mobil platform oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Adventures of Dwarf, klasik video oyunu Mario'ya benzerliğiyle dikkat çekiyor. Değişen şey ise oyundaki ana kahramanımız. Adventures of Dwarf'ta bir cüce ile birlikte uzun bir maceraya atılıyoruz. Cüce kahramanımız dünyayı keşfetmek için çıktığı yolculukta farklı tehlikelerle karşılaşıyor, biz de onu yönlendirerek bu tehlikeleri aşmasına yardımcı oluyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Adventures of Dwarf'ta tıpkı Mario'da olduğu gibi altınları topluyoruz, düşmanlarımızın üzerine zıplayarak onları yok ediyoruz veya gizli silahları bulup düşmanlarımıza ateş ediyoruz. Adventures of Dwarf renkli grafiklere sahip, oyunda ilerledikçe yeni dünyaların kilidini açmaktayız. Ayrıca her bölümü geçmek için bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz.

Her yaştan oyun severe hitap eden Adventures of Dwarf boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR