Agent Aliens (Android)

Agent Aliens

Agent Aliens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent Aliens mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon - platfrom oyunudur

Agent Aliens garip uzaylıların hikayesini konu alan, hızlı savaşlara yer veren bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Agent Aliens'da insanoğlu tarafından tutsak alınmış uzaylı dostlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tusak alındıktan sonra özel tesislere kapatılan uzaylıları kurtarmak için görevlendirilen kahramanımız silahlarını kuşanıyor ve bu tesislere yolculuk ediyor. Biz de ona bu görevini gerçekleştirmesi için yardım eli uzatıyoruz.

Agent Aliens side scroller türünde bir aksiyon oyunu. Yani oyunda platform oyunlarını andıran 2 boyutlu bir görünüm mevcut. Kahramanımız ise ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşısına çıkan engelleri aşmaya çalışıyor. Bir yandan da bizi durdurmaya çalışan düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyun boyunca uzaylıları kurtardıkça ğeşimize takılıyorlar ve bize yardım ediyorlar. Dilersek bu uzaylılar arasından birini seçerek onun özel yeteneklerinden faydalanabiliyoruz.

Agent Aliens içinde heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da yer almakta. Oyundaki bölümlerin rastgele bir düzenle yaratılmış olması ise oyunu tekrar oynadığınızda farklı bir tecrübe yaşamanızı sağlıyor.

YORUMLAR