Air Fighter 1942 World War 2 1.0.1 (Android)

Air Fighter 1942 World War 2

Air Fighter 1942 World War 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Fighter 1942 World War 2 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir uçak oyunudur

Air Fighter 1942 World War 2 televizyonlara bağladığımız atarilerde oynadığımız arcade türündeki uçak oyunlarının havasını oldukça güzel bir şekilde yakalayan bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek gittiğiniz her yerde oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan Air Fighter 1942 World War 2'de 2. Dünya Savaşı'na konuk oluyoruz. Bu savaşta Naziler'e karşı savaşan bir pilotu yönettiğimiz oyunda yüzlerce düşman savaş uçağının yanında futbol sahası büyüklüğünde devasa düşman uçaklarıyla karşılaşıyoruz ve zafere ulaşmaya çalışıyoruz.

Air Fighter 1942 World War 2'de 2 boyutlu bir görüş açısı mevcut. Uçağımızı yukarıdan kuşbakışı olarak gördüğümüz oyunda dikey olarak ilerliyoruz ve üzerimize doğru gelen uçakları yok etmeye çalışıyoruz. Kullandığımız silahları düşman uçaklarından düşen parçalarla geliştirebilmekte ve ateş gücümüzü artırabilmekteyiz. Bunun yanında özel yeteneklerimiz olan bombaları kullanarak düşmana büyük hasar verebiliyoruz.

Air Fighter 1942 World War 2 oynanış olarak tamamen klasik uçak oyunlarına sadık kalmayı başarıyor. Oyunun kontrolleri ise gayet basit. Uçağımız otomatik olarak ateş etmekte. Uçağımızı yönlendirmek için tek parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli. Eğer retro tarzda uçak oyunlarını seviyorsanız Air Fighter 1942 World War 2'yi kaçırmayın.

YORUMLAR