Air Fighter - Airplane Battle 1.1.001 (Android)

Air Fighter - Airplane Battle

Air Fighter - Airplane Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Fighter - Airplane Battle ile dünyayı kurtarmak için mücadele veriyoruz

Air Fighter - Airplane Battle klasik atari oyunlarına benzeyen bir yapıya sahip olan bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Air Fighter - Airplane Battle'da herşey uzaylıların dünyayı istila etmeye çalışmasıyla başlıyor. Biz de tehdit altında olan dünyayı kurtarmak için son teknolojiyle donatılmış savaş uçağımızın pilot koltuğuna oturarak gökyüzüne açılıyoruz ve uzaylıların saldırılarını durdurmaya çalışıyoruz.

Air Fighter - Airplane Battle shoot em up türündeki retro oyunlardaki yapıya sahip olan bir oyun. Oyunda uçağımızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz. Uçağımız ekranda dikey olarak ilerlerken düşmanlar üzerimize doğru geliyorlar ve bize ateş ediyorlar. Biz bir yandan düşman mermilerinden kaçmaya, diğer yandan düşmanlarımıza ateş ederek onları yok etmeye çalışıyoruz. Bir miktar düşman birliğini yok ettikten sonra ise sıra güç bölüm sonu canavarına geliyor. Bu savaşlarda daha dikkatli olmamız gerekiyor; çünkü bölüm sonu canavarları özel yeteneklere ve yüksek hasar verebilme potansiyeline sahip.

Air Fighter - Airplane Battle'da uçağınız ilginç silah türlerini kullanabiliyor. Alevli pompalı tüfekler, lazer bombaları ve lazer ışınları kullanabileceğiniz silahlardan bazıları. Oyunda 21'den fazla zorlu görev oyuncuları beklemekte.