All Guns Blazing 1.402 (Android)

All Guns Blazing

All Guns Blazing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

All Guns Blazing üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon oyunudur

All Guns Blazing oyunculara güçlü bir suç imparatoru olabilme imkanı veren TPS türünde bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mafya oyunu olan All Guns Blazing'de suç hayatımıza sıfırdan başlıyoruz. Çıktığımız ilk işte düşmanlarımızla yüzleştikten sonra farklı karteller tarafından keşfediliyoruz ve kartele katılmamız isteniyor. Bu adımdan sonra kahramanımızı seçiyoruz ve suç kariyerimize başlıyoruz. Bize verilen görevleri tamamladıkça saygınlık kazanıyoruz ve mafya hiyerarşisinde yükseliyoruz. Yeterince yükseldikçe kendi mafyamızı kurabiliyoruz ve dğer mafya patronlarına savaş açabiliyoruz.

All Guns Blazing'de kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından yönetmekteyiz. Oyundaki görevlerin oldukça kısa sürdüğünü belirtmekte fayda var. Bu görevlerde yapamamız gereken şey karşımıza çıkan düşmanların üzerine dokunarak onlara ateş etmek ve bütün düşmanları temizleyerek bölümü geçmek. Görevler tammalandığında farklı kasaları açabiliyoruz. Bu kasaların içerisinden yeni silahlar, para ve altın çıkabiliyor. Bu kaynakları kahramanımızı, ekipmanlarını ve kullandığı silahları geliştirmek için kullanabiliyoruz.

All Guns Blazing'in hafiften tekdüze bir oynanışa sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Oyunda düşmanlar poligondaki karton hedefler gibi. Oyuncuların tek yapması gereken şey düşmanların üzerine dokunmak olduğu için oyuna pek dahil olduğunuzu hissedemeyebiliyorsunuz. Grafik kalitesinin genel olarak iyi olduğu söylenebilir.

YORUMLAR