Alpha Squad 5: RPG & PvP Online Battle Arena 1.5.30 (Android)

Alpha Squad 5: RPG & PvP Online Battle Arena

Alpha Squad 5: RPG & PvP Online Battle Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PvP savaşlarına katılacağız.

Kongregate tarafından geliştirilen ve mobil platformda rol oyunu olarak yayınlanan Alpha Squad 5: RPG & PvP Online Battle Arena ile savaşmaya hazır olun.

Dünyanın dört bir yanından oyuncular ile savaşacağımız yapımda benzersiz farklı karakterler ile karşı karşıya geleceğiz. Geniş ve zengin bir içeriğe sahip olan oyunda PvP savaşlarına katılacağız. Görsel efektler ile oyunculara kaliteli bir denyim yaşatacak olan yapımda kusursuz bir birlik oluşturmaya çalışacak ve güçlü düşmanlar ile karşı karşıya gelerek savaşacağız.

Muhteşem üç boyutlu modellemeye sahip olan rom oyununda aksiyon dolu animasyonlarla dolu bir sürü süper kahraman yer alacak. Sürekli yeni kahramanların sunulacağı oyunda rakiplerimizden üstün olmak için seviye yükseltecek ve techizatlar toplarak avantajlar sağlayacağız. Farklı oyun modarı ile her kesime oynama fırtsatı veren oyun, sinematk savaşlara ve çarpıcı 3D grafik açılarına sahip. Hızlı ve heyecanlı savaşlar ile oyuncular yüzlerce görevi başarmak için mücadele edecekler.

Dileyen oyuncular hemen Alpha Squad 5: RPG & PvP Online Battle Arena’yı indirebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR